icon

Web Projeleri

İşletmeler, web uygulamaları sayesinde iş süreçlerini daha verimli hale getirebilir ve müşterileriyle daha etkileşimli bir şekilde iletişim kurabilirler.

Daha Fazla
icon

Mobil Uygulama

Mobil uygulama geliştirme, pek çok işletmenin müşterileri ile daha hızlı ve daha kolay bir şekilde erişim sağlamak için tercih ettiği bir yöntemdir.

Daha Fazla
icon

CRM Yazılımları

Basit CRM yazılımları, işletmelerin müşteri bilgilerini, satış süreçlerini ve müşteri iletişimlerini yönetmelerini sağlayan bir yazılım türüdür.

Daha Fazla
icon

E-Ticaret Yazılımları

İşletmelerin ürünlerini listelemelerine, ürün açıklamalarını görsellerini ve fiyatlarını eklemelerine, stok takibini gerçekleştirmelerine olanak tanıyan yazılımlardır.

Daha Fazla
image image

/assets/uploads/6434005b55096168112956318.png

Hakkımızda

Blue Yazılım Bilgisayar Mühendisi Doğukan GÜMÜŞSOY tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana web tabanlı yazılım, mobil yazılım, özel projeler alanlarında hizmet sağlayan firmamız aynı zamanda SEO, Google Adwords, web tasarım, katalog tasarım, logo tasarım, drone çekimi, tanıtım filmi gibi alanlarda da hizmet sunmaktadır. Blue Yazılım bünyemizde hali hazırda çalışan 2 web yazılımcımız, 3 web tasarım uzmanımız, 1 SEO uzmanımız ve 1 adet de sosyal medya uzmanımız bulunmaktadır.

%100 müşteri memnuniyeti, uygun fiyat garantisi ve kaliteli hizmet ilkelerini aynı çatı altında birleştirmeyi başaran Blue Yazılım firmamız her daim yeni projelere ev sahipliği yapmakta, Türkiye'nin ve Dünya'nın çeşitli yerlerinde kullanıcılara sunulmuş projeleri bulunmaktadır. Web yazılım, mobil yazılım ve tasarım projelerimize sitemizin "PROJELER" kısmından ulaşabilir ve inceleme fırsatı edinebilirsiniz. Çıktığımız Yazılım yolculuğunda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacı ile daima olarak firmamız ve bünyesinde bulunan ekip arkadaşlarımızı gelişeme, değişime ve öğrenime teşvik ediyoruz. Aylık düzenlemiş olduğumuz eğitimler ile Yazılım ve Web Tasarım sektöründe bulunan gelişmeleri yakından takip ediyor ve bu gelişmeleri çalışmalarımıza adapte ediyoruz. Sizler de Blue Yazılım ayrıcalığı ile kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz web sitemiz üzerinden ya da Whatsapp üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Misyonumuz

Hizmetlerimizi devamlı olarak geliştirerek müşterilerimizin beklentilerini daima en üst seviyede karşılamaya çabalayarak sektörde kaliteli hizmetlerimiz ile öncü firma durumuna gelmektir.

Vizyonumuz

Mükemmelliği, kaliteyi, müşteri memnuniyetini bir araya getirerek yazılım sektöründeki tüm değişim ve gelişimleri firmamız içerisine entegre ederek dünya çapında lider bir firma olmaktır.

Gizlilik Politikamız

Müşteri bilgileri, sadece ilgili departmanlar tarafından kullanılmakta ve saklanmaktadır. Müşteri bilgilerinin gizliliğini korumak için teknolojik ve fiziksel önlemler alınmaktadır.
Blue Yazılım
Blue Yazılım