Gizlilik Politikamız

Blue Yazılım, müşteri gizliliğine son derece önem vermektedir. Müşteri bilgileri, sadece ilgili departmanlar tarafından kullanılmakta ve saklanmaktadır. Şirket, müşteri bilgilerinin gizliliğini korumak için teknolojik ve fiziksel önlemler almaktadır. Müşteri bilgileri, yasal düzenlemeler gerektirdiği durumlarda dahi, ancak müşteri onayı alınarak paylaşılmaktadır.

Çevre Politikamız

Blue Yazılım, çevre bilincinin önemli olduğunun farkındadır ve faaliyetlerini çevre dostu bir şekilde yürütmektedir. Şirket, çevresel etkileri en aza indirmek için sürdürülebilirlik konusunda çalışmaktadır. Şirket ofisleri, enerji verimliliği sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve kağıt kullanımını azaltmak için dijitalleşmeye odaklanmaktadır.

Hizmet Politikamız

Blue Yazılım, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş yazılım çözümleri sunarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Şirket, müşterileri ile sıkı bir işbirliği içinde çalışarak, ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktadır.

Kalite Politikamız

Blue Yazılım, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutmaktadır. Şirket, kaliteli hizmet sunmak için iş süreçlerini sürekli olarak gözden geçirmekte ve iyileştirmektedir. Şirket, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için kaliteli malzemeler, ekipman ve yazılım kullanmaktadır. Ayrıca, çalışanlarının sürekli eğitim almalarını sağlayarak, müşteri memnuniyeti ve kaliteyi artırmayı hedeflemektedir.

/assets/uploads/6436545342890168128213134.webp
Blue Yazılım
Blue Yazılım